Özel Arama

Dörtgen Yurdu İçin Hava Durumu Raporu

Dikdörtgenin kuzey ve güney kesimleri epey parçalı, hem sonra çok bulutlu. Karşılıklı kenarları öğleden sonra yağış bile alabilir. Karşılıklı kenarları eşit olduğu için haliyle, eşit miktarda yağış alması bekleniyor. Ama tabi, iç kesimleri de unutmayalım, yağış oraya kadar gelebilir, evet. Hava sıcaklığında da bir değişiklik görülmeyecek, bütün açılar buna sevinecek.

Karenin bütün kesimleri güneşli. Hayli parlak bir güneş olacak, herkese neşe saçacak. Öğleden sonra karenin bazı kesimlerinde sıcaklıkların artmasıyla açıların uykusu gelecek. Akşam saatlerinde akşam sefalarının çiçek açması bekleniyor. Köşegenler birbirinin aynısı olduğuna göre bu güzel havalar onları aynı şekilde mahvedecek. Köşegenlerin birleştiği nokta ağırlık merkezi olacağına göre, bu noktaya dikkat edilmeli. Yetkililer uyarılmalı. Unutmadan köşegenleri aynı zamanda açıortay olduğuna göre, güneşli hava aynı ölçüde etkili olacak.Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

3 elemanlı yorum kümesi: on "Dörtgen Yurdu İçin Hava Durumu Raporu"

burcyni dedi ki...

kareyi sefiorum güneşe bakan tüm kenarlarını da..burun büküyorum üçgene..nasılsa o yağmurlu hawaları sevio bilirim.ııhhh işte!

pilaki dedi ki...

bizim piknik yattı desene...özel bir dikdörtgen olan kare için bu hava durumu geçerli sevgili abaküs bunu sormak istiyorum..

abaküs dedi ki...

evet evet, yağış daha çok dikdörtgenin bazı kesimlerinde görülecek, diyebiliriz pilaki.

karede yaşamaya devam edin, derim o zaman, burcyni :)

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.