Özel Arama

Yılın En Gözde Eğlence Mekanları & MerkezleriHaber merkezimiz araştırıcı kimliğini ortaya koymaya devam ediyor. Bu haberimizde, gece hayatına ufak bir bakış atıp, sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Televizyon kültürünün bizlere sunduğu içi boşaltılmış eğlence dünyası, sadece tüketim halinde olmamızı istiyor, bunu biliyoruz. Üstelik bunları gözler önüne sermekte başka bir marifet, tabi. İşte böyle bir anlayış içerisinde olmadıklarını gösteren geometri elemanlarını unutmadık ve onlar için yılın en gözde merkezlerini derledik.

Çember Club: Girişlerde damsız kimse alınmıyor. Eğer bu halde iseniz, bu eğlence mekanına sadece teğet geçebilirsiniz, bizden söylemesi. İşte yanınızda bir pi sayısı bulundursanız, iyi ederseniz. Herkesin dikkatini çekmeyi başarırsınız. Çünkü içeride çember üretimi yapılıyor, evet bildiniz. Tabi bunun için yanınızda ne gerekirse işte, getirin.

Koordinat Cafe: x, apsis ve y, ordinat ‘tan oluşan bir alan sunuluyor, size. Burada herkesin noktası belirlenmiştir. Tabi, bu yüzden günler öncesinden yer ayırmak size kolaylık sağlayacaktır. Gelirken yanınıza te cetveli almayı unutmayın. Yoksa kapıda kalırsınız.

Yamuk Park: Yükseklik seçimleri size bırakılmış olan bu mekanda, güzel vakit geçirebilirsiniz. İşte kenar uzunluklarını fazla dert etmeyen bir geometrik elemansanız, daha rahat edebilirsiniz.


Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

0 elemanlı yorum kümesi: on "Yılın En Gözde Eğlence Mekanları & Merkezleri"

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.