Özel Arama

Televizyon Programı: Biri Sayıları Gözetliyor!

BiriSayılarıGözetliyor (BSG) 'nin televizyonlara geri döndüğünü söyleyerek başlıyoruz, evet bildiniz. BSG evine yerleşen sayılar, şimdi hallerinden pek mutlu. Ama şimdi onlar orada dursunlar, yeni bir yarışmacı adayı daha dahil olacak. Tabi, BSG 'nin üçüncüsü düzenlendiği için, gelen yarışmacının üçe tam olarak bölünebilmesi gerekir, kural böyle. Bakalım aşağıdaki yarışmacılar kendisini nasıl tanıtacaklar, bakalım hangileri süper BSG evini girmeye hak kazanacak, bakalım bütün bunlardan sonra illerden gelen paylama sonuçları nasıl değişecek?

921 sayısı : Merhaba. Yarışmaya doğal sayılar şehrinden katılıyorum. Haliyle hayata pozitif bakıyorum. Bu yüzden sizlerden beni paylamanızı filan bekliyorum. Lütfen, üçe tam olarak bölünmeye hazırım. Beni paylamak için 921 yazın, boşluk bırakın, hayatınızdaki boşluklardan birini yazın, fazla uzun sürüyorsa yine boş verin, 921'e gönderin.

-702 sayısı : Eksi sayılar ruhunu yaşamak isterseniz beni paylayın. Unutmayın, bir sayının değeri zamanla anlaşılır. Eğer üçe tam olarak bölünebileceğimi düşünüyorsanız, 702 yazın, boşluk değil, - işareti bırakın, 702 'ye gönderin.

0 sayısı: Sayı doğrusunun tam ortasında öylece durmaktan sıkıldım. BSG evinde yenilik görmek istiyorsanız beni paylayın. Pay bölümüne sıfır, payda bölümüne üç yazın ve kararınızı verin. Tam olarak bölünebileceğimi düşünüyorsanız, sıfır yazın, 0 'a gönderin.

Karar sizin, sevgili BSG severleri.
Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

2 elemanlı yorum kümesi: on "Televizyon Programı: Biri Sayıları Gözetliyor!"

Adsız dedi ki...

harika olmuş ya...

a_o.b dedi ki...

süpersin arkadaş ya

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.