Özel Arama

Mim: Takılıp Kalmak

Pilaki 'nin çağrısına kulak vermemek olmazdı. Hem sonra kötü günler için sakladığım bidolu ayrıntım olmalıydı. İşte yine sonra Ayrıntılar.com 'u düzenli olarak takip etmiş olmalıydım. İşte bütün bunlardan sonra aklıma şunlar geldi:

- Dedikodu yapan birisini oturup dinledik bir güzel, mesela. Sonra o gitti ve yanımıza başka biri geldi ve az önce yanımıza gelen için, 'vay be, ne dedikoducu adammış' şeklinde gereksiz bir cümle kurmuş olsak, biz de dedikoducu oluruz biraz. En iyisi kestirmeden onun anlattıklarını anlatmak, bir cümle ile sıyrılmaya çalışmamak, geç bunları dememek. Ya da tam tersidir, bilemeyiz.

- Trafikte akıp giderken, yan koltukta oturan hani durmadan müdahale eder ya dayanamaz çok geçmeden. İşte bütün bu çok çok iyi niyete rağmen yaşanacak kazanın sebebi kime aittir, hiç kestiremem, o anda trafik polisçilik oynamak bile istemem.

Dipten el sallayan Not1: Mim dalgalarını tek tek okuyacak kadar vaktim yok, benzerleri varsa, sıradaki parça, benzemez kimse sana olsun ve tüm benzer yazılara gelsin.
2: kimseyi mimlemek niyetinde değilim. sadece matematik delisi değil, takıntılardan ve ayrıntılardan bıkıp usanmış biriyim, evet.

Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

1 elemanlı yorum kümesi: on "Mim: Takılıp Kalmak"

Adsız dedi ki...

her taraf 'mim'li olmuş :)

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.