Özel Arama

Yılbaşı Eğlencesi İçin Özel Hazırlıklar

Yaklaşan pespaye yeniyıl sevinci ile birlikte anlamsız heyecanlar gibi, tüketim çılgınlığı da artıyor. Süslemelerle dolu vitrinlerin önünde yaşanan bir hayat, bizleri kapıda karşılayan ve israfın sembolü olan bir adet noel baba ve onun belirsiz geyikleri ve geyik sohbetleri... Ardından indirim fırsatları da olmaz mı, olur tabi.

Kümelerin yaşadığı şehirlerde bunlar alışılmış birer fotoğraf kareleri gibi her yerde. Hazırlıkların bitmesiyle başlayacak olan seviyesi düşük yılbaşı eğlenceleri ise sabırsızlıkla bekleniyor.

İşte yeni kurulan bir şirket, bütün bu fırsatı iyi değerlendiriyor. Amaçları sahip olunan bütün elemanlara bir iki gün emanet olarak almak. İşte, kümelerin daha rahat vakit geçirmesini sağlamanın peşinde olduğunu söylüyorlar. Yılbaşı gecesi kümelerin sahip olduğu elemanlara gözü gibi bakacağına söz veriyor.

"Elemanın Bizim de Elemanımızdır!" sloganının etkili olması bekleniyor.

Bidolu Noel Baba 'dan oluşan Noel Babalar Kümesi ise, ne yapacağı konusunda henüz kesin bir karar veremedi. Saat tam 24:00 'de bir sonuca varmaları bekleniyor.

Neol Babalar kümesinin 2008 yılı için yayınladığı bildiride yer alan bazı mesajlar var. Onlar da şöyle:


- 2008 yılında bütün kümelerin evrensel küme olmasını diliyoruz!
- Kümelerin bir araya getirmek için uğraştığı elemanların hiç ayrılmamasını istiyoruz!Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

3 elemanlı yorum kümesi: on "Yılbaşı Eğlencesi İçin Özel Hazırlıklar"

recephilmi dedi ki...

Dinimizce uygun görülmeyen bir âdeti meşrulaştırmışız. Yazık çok yazık...

aylak abaküs dedi ki...

Doğru bir tespit daha! Teşekkürler Recep.

Genckolik dedi ki...

Tamamen cin fikirli tüccarların çıkardığı sizinde doğru tesptit de bulunduğunuz alışveriş çılgınlığından başka birşey değil

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.