Özel Arama

Para Kazanmak ve Kuruşlarla Oynamak

"Para para para!" şeklinde söylenip duran Napolyon'un bile aklına gelmeyen bir yenilik ile sizlerleyiz. Para kazanmak kadar, hesap yapmakta kolay değil elbette. Cebimizle şarkı söylememizi kolaylaştıran bozukluklarla başka işlere de kalkışabiliriz! Biraz dört işlem, biraz hayal gücü akla gelebilir.


Çok basamaklı sayılarla işlem yapmak kadar hayal kurmak da zordur. Yeni Türk Lirasına geçmeden önce herkes gibi milyonlarca milyondan, sayısaldan çıkabilecek onlarca milyardan, milli piyangonun verdiği teselli trilyonlardan konuşup dururduk. Ama tabi, zamanla unutulup gitti. İşte Mega Kuruş Projesi'nin amacı, kuruşları akla getirip, bozukluklarla matematikli sorular sormak. Birazcıkta eğlenmek.

Megapenny Project 'ten esinlenerek yazılmış bir blog yazısıdır bu. Akıl dolu bir sayfa! Bu hafta da devreden Süper Loto size çıksa, hemen ne yapardınız derdine düşerdiniz! İşte biraz olsun farklı düşler kurmak için güzel bir fırsat! Kazandığınız ikramiyenin azıcık bir kısmını bozuk paralara dönüştürün, sonra başlasın büyük eğlence!


Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

0 elemanlı yorum kümesi: on "Para Kazanmak ve Kuruşlarla Oynamak"

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.