Özel Arama

Reklam Senaryosu: Artı Sigorta


Reklam Senaryoları- Eksi sayılar ile çarpma yaparken, bir sayıyı negatif bir sayıya bölerken ve eksi sayılar ile toplama yaparken ve kim bilir hiç ummadığınız daha hangi işlemlerde talihsiz bir kaza geliyorum diyebilir.

Bu tip işlemsel kazaların olmasını ne kadar özenli olursak olalım önleyemeyiz. Hem de bu sonuç eksi çıktığı zamanlarda ortaya çıkan somurtmalar, acaba yanlış mı yaptım korkusu, yanınızdaki arkadaşınızın kıs kıs gülmesi gibi güçlüklerle karşılaşmak pek kötü bir durumdur. Bu tür kazalar işlemin sağlamasını yapmakla sonuçlanabilir.

Slogan: Beklenmedik (-) sonuçlar öncesi Artı Sigorta!

Hiç beklemediğiniz ama bidolu kimsenin başına gelmiş kazalara karşı cebirsel notlarınızı güvence altına alın. Hop hop atlayarak zıplayarak koşun Artı Sigorta’lı olun.

Mutlak Değer Programı

Sayı doğrusu üzerindeki bir x gerçel sayısının orijine uzaklığına x in mutlak değeri denir, biliyorsunuz. Bundan böyle bu programla korkularınızı en aza indireceksiniz. Çünkü Mutlak Değer içerisinde yapılan tüm işlemlerde sonuç artı çıkar. Siz de yaşamdan ve matematikten beklediğiniz mutluluğa kavuşursunuz!

Sponsor Link: Reklam izleyip para kazanmak ister misiniz?

Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

0 elemanlı yorum kümesi: on "Reklam Senaryosu: Artı Sigorta"

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.