Özel Arama

2. Key ödemeleri değerlendirmeleri

İkinci KEY ödemeleri başlamış. İtiraz dilekçesi verdiği anlaşılan 1.5, tc kimlik numarası tespit edilemeyen 1.3 ve bilgileri noksan 3 milyon kişi yararlanacak. Listelerin teslim edilmesinin ardından şimdi, KEY hak sahiplerinin alacakları tutarların hesaplamasına geçilecek. [bak:ikinci key]

Mizah Yazıları- Şimdi bu gelişme üzerine araştırmacı bir blog sitesi olarak çizgi kahramanların peşine düştük. Acaba süper kahramanlar bu ödemeleri nasıl değerlendirecekler araştırdık.


Temel Reis: Kendisiyle yaptığımız söyleşide yılların denizcisi olduğunu ve bu parayı annesinden emdiği ıspanak kadar hak ettiğini belirtti. Reis, yeni kurulan bazı derneklerin, emeklileri Konut Edindirme Yardımı'nı (KEY) alacakları vaadiyle kandırıp 30 TL karşılığı üye kaydettiklerini belirtti. Bu işin peşinde Kabasakal olmasından şüpheleniyormuş. Öncelikle baş düşmanıyla dövüşülecek, sonrasında Safinaz Hanım ile şöyle bir deniz kıyısına çıkılacak. Tabi verilen onca emeğin para yetecek mi, bilemiyor.He-man: Emekli olduktan sonra eski resimlere bakıp bakıp duruyormuş. Kaybettiği kılıcı emekli maaşı ile bir türlü alamamış. Hani belki bu key bir nebzede olsa yardımı dokunurmuş. Birikmiş parası da varmış. Umutlu olduğunu belirtti, durdu. Bir de yetkililere filan seslendi ama anlamsız olacağı için sonra vazgeçti.
Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

0 elemanlı yorum kümesi: on "2. Key ödemeleri değerlendirmeleri"

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.