Özel Arama

Çizgi Karakter Oyuncak Dünyası

Oyuncaklar bizim için bir hayal dünyasından başka ne olabilir ki? Onlar sayesinde büyük bir heyecana kapılıp yok yere uçmaya, koşmaya ve konuşmaya başlıyoruz. Delilik bu! Halbuki onlar da bir karikatürde bize el sallayan, bazen de parmak kaldıran bir çizgi karakterden başka bir şey değildir.

oyuncak garfield resmi
Gerçi çizgi kahramanların iyice hareketlenmemizi sağlaması için capcanlı karşımızda durmaları gerekir. Mesela, basit bir karakterden başka birşey olmayan Garfield bir anda oyuncağa dönüşerek çıkar önümüze! Önümüz arkamız sobe olmadan olaylar gelişir, iş farklı bir boyut almaya başlar. Artık oyunlarımız bir karakter ile gerçekleşecek, az da olsa onun çizgi film dünyasına katılmış olacağız. Peki, hangimiz gerçek, buna kim karar verebilir?robot oyuncak resmi
Peki ya robot oyuncaklara ne demeli? Paketini açmadan önce, sadece resmi ile kendimizi avutup, renkli dünyalara kavuşuruz. Onunla oynamadan önce kurduğumuz düşler bana kalırsa, daha da geniş bir yer kaplıyor. Bunu da elbette çizerin yeteneğine borçluyuzdur. Tabi, elimize geçen oyuncakla bütün bunları bir yana bırakırız. Robotun yetenekleri bizim için ön plana çıkar. Onun kollarını ve bacaklarını hareket ettirebilmesi, sonra düşmanları alt etmek için kullandığı silahlarına her nedense değer veririz. Kutusundaki çizgi ise öylece unutulur. Ne yani çizer bunu hak etmiş midir?
Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

0 elemanlı yorum kümesi: on "Çizgi Karakter Oyuncak Dünyası"

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.