Özel Arama

Harry Potter Resimleri: Karikatür Karesinde!

harry-potter-resim
Çocuk kitapları denilince öyle sayfaları donuk, sadece yazıdan oluşan sayfalar gelmesin aklımıza. Öykü kahramanları her daim bir renk cümbüşü içerisinde bulurlar kendisini. Hep sevimli olmalıdır Harry Potter gibi, hem de sihirli güçleri olmalıdır. Üstelik etrafında gelişen olayların farklı bir ülkede gerçekleştiğine herkesi inandırmalıdır. Kitaptan kelimelerle fışkıran hayal gücü, resimleri de aynı güç ile sarar durur.

Rowling tarafından yaratılan seri için hemen herkes deli oluyor. Bir serinin tamamlanmasını beklerken takvimlere bakmaktan yorulan kimseler var. Sınav sonuçlarını bekleyen zavallılardan pek fark yok! Peki bu başarıda az da olsa, kitap kapaklarında çizilmiş karikatürlerin etkisi yok mudur?
harry potter arkadaşları
Kitap kapaklarının tasarımcıları kadar Harry Potter, karikatüristlerin de ilgisini pekala çekebilir. Böylelikle sevgili kahramanımızda az olsa değişiklikler görülmeye başlar. Çenesinde ve yüz hatlarında değişmeler görülür. Hep arkadaşlarıyla birlikte dolaştığına göre, sevgili arkadaşları da unutulmaz, bir karede yer bulur.
sevimli canavar

[cc2.0 babletrish]


Ana kahraman dışında Harry Potter kitaplarında bahsi geçen tanılanamayan canavarlar vardır. Onları gözle görülebilir hale getirmek için birkaç çizere ihtiyaç vardır. Belli ki kitap delisi olan bu karikatüristler hünerlerini göstermekten kendilerini alamamışlardır. Ortaya böyle sevimli yaratıklar çıkmıştır.
Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

0 elemanlı yorum kümesi: on "Harry Potter Resimleri: Karikatür Karesinde!"

Yorum Gönder

Yorumlarında isimler veya takma isimler mutlaka yer alsın. Türk diline aykırı olmasın. Şöyle olsun, böyle olsun.